Kim są fordanserki? Jak działają agencje fordanserek?

0
552
Agencje fordanserek

Fordanserki to ciekawy, a zarazem „szalony” zawód. Dla wielu termin ten może być niezrozumiały, ale fordanserka to nikt inny, jak hostessa, zatrudniana do „rozkręcenia” zabawy. Gdzie najczęściej można spotkać fordanserki oraz jaka jest ich rola?

Każda dziewczyna, która lubi taniec oraz dobrą zabawę, może wykorzystać swój talent i predyspozycje i zostać fordanserką. Fordanserki to zawód, o którym niewiele się nadal mówi, a przecież można spotkać jego przedstawicielki na wielu bankietach. Agencje fordanserek zatrudniają wybrane przez siebie dziewczyny, po to, by one mogły umilać wieczory gościom na różnorodnych eventach.

Czym dokładnie zajmują się fordanserki? „Rozkręcają” imprezę. Bardzo często konferencje, czy targi, kończą się tzw. „after party”, gdzie uczestnicy miło spędzają wieczór i zazwyczaj prowadzą luźniejsze rozmowy niż podczas oficjalnych spotkań. Dobra agencja fordanserek wysyła nie tylko swoje dziewczyny na część oficjalną, ale także na wieczorną zabawę. Do zadań fordanserek należy „rozruszanie” towarzystwa, zachęcanie do zabaw i tańczenia na parkiecie oraz pilnowanie, aby żaden gość nie siedział cały wieczór na kanapie.

Agencja fordanserek

Agencje fordanserek współpracują z fordanserkami i zleceniodawcami, inicjując między nimi współprace. Jeśli myślisz o karierze fordanserki warto nawiązać współpracę z dobrą agencją, taką jak https://www.fordanserki.eu która zadba o komfort Twojej pracy, Twoje bezpieczeństwo i wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki finansowe.

Predyspozycje fordanserek

Oczywiście, fordanserki mylone są bardzo często z paniami do towarzystwa, jednak nic bardziej mylnego! Zadaniem fordanserki jest tylko i wyłącznie taniec i zabawa na parkiecie. Dziewczyny, które są fordanserkami są w pracy nie mogą pić alkoholu ani wychodzić nigdzie z uczestnikami bankietów czy targów. Ich rola musi tylko i wyłącznie ograniczać się do zabawy tanecznej.

Jak można zauważyć, fordanserka musi lubić tańczyć i czuć się w tańcu jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Fordanserki to najczęściej dziewczyny, które posiadają umiejętności taneczne, nierzadko mają skończone także szkoły tańca. Jest to niezwykły atut przy rekrutacji, których dokonują poszczególne agencje fordanserek. Ponadto, dziewczyna, która chce zostać fordanserką musi mieć poczucie humoru, a także dystans do siebie, gdyż nie sposób wykluczyć natarczywych klientów, którzy nagabują dziewczyny. Fordanserki muszą wykazać się silnym charakterem i stanowczo, aczkolwiek miło odmówić bliższych znajomości i zachęcić gości do dalszej zabawy.

Fordanserki na evencie

Zadania fordanserki

Fordanserki świetnie sprawdzają się także w teledyskach oraz jako prowadzące lokalne konkursy z nagrodami. Nietrudno zgadnąć, że każda dziewczyna, która pragnie zostać fordanserką, musi posiadać umiejętności aktorskie, a także konferansjerskie, dlatego jest to zawód wymagający. Agencja fordanserek, która szuka odpowiedniej kandydatki na stanowisko, zwykle prowadzi sporą selekcję, dlatego chcąc wziąć udział w rekrutacji na to stanowisko warto starać się przedstawić i zaprezentować z jak najlepszej strony.

Fordanserki to zazwyczaj także dziewczyny pewne siebie i swoich atutów – nie tylko tych związanych z urodą. Pomimo pewności siebie fordanserki nie mogą być osobami, które zadzierają nosa czy nie wspierają się nawzajem. W tym zawodzie ważna jest współpraca, bowiem agencje fordanserek bardzo często wysyłają kilka dziewczyn na jeden event.

Choć może wydawać się, że fordanserki to nowy zawód, a nawet wręcz niespotykany, to nic bardziej mylnego! Jest wiele agencji fordanserek, które zatrudniają te dziewczyny, aby móc w pełni obsługiwać bankiet, wydarzenie na targach albo przysłowiowe „after party”. Fordanserki sprawiają, że goście bawią się wyśmienicie i są zadowoleni z wizyty i uczestnictwa. Same fordanserki natomiast rozwijają swoją pasję jaką z pewnością jest taniec, a przy okazji realizują się zawodowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here